• Oferta pracy
  • TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: SERWISANT/INSTALATOR SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/4606
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: LUBCZYKOWA 5, 80-177 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji kablowych na potrzeby systemów zabezpieczeń. Montaż, serwis i konserwacja systemów alarmowych, CCTV, kontroli dostępu, SSP i innych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN pracodawca oferuje: pracę w stabilnej firmie, dodatkowe premie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (uprawnienia, kursy i szkolenia), nadgodziny i delegacje dla chętnych, praca w 2 osobowych zespołach, wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
Umiejętności szczegóły: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
Inne wymagania umiejętność organizacji pracy własnej, wysoka kultura osobista i komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, inicjatywa w działaniu, brak lęku wysokości.
Pracodawca: TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5832939500
REGON: 22023005000000
Adres pracodawcy: LUBCZYKOWA 5, 80-177 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 58 712 61 17
Adres email: praca@tmc24.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail