• Home
  • Oferta pracy
  • HOTEL CONTINENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER - PRALNI

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0473
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Miejsce: Przyjaźni 30, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - Przygotowanie pokoi hotelowych do sprzedaży zgodnie z ustalonymi standardami, - Utrzymanie czystości w częściach wspólnych Hotelu, - Przekazywanie i odbieranie pościeli z pralni, - Uzupełnianie magazynków, - Obsługa urządzeń w pralni, - Pranie i maglowanie, - Suszenie, sortowanie oraz składanie prania, - Informowanie działu technicznego o usterkach w pokojach, a przełożonego o brakach w pokojach, - Współpraca z innymi działami Hotelu. Osobom zainteresowanym pracodawca oferuje: - Pracę w rozwijającym się ośrodku hotelowo konferencyjnym, - Pracę w młodym, zgranym zespole, - Atrakcyjne i terminowe wypłacanie wynagrodzenia (do 10-tego dnia każdego miesiąca), - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę, - Podjęcie pracy całorocznej od zaraz i na dłużej, - Możliwość zakwaterowania i wyżywienia.
Opis: praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 16.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 33,43 PLN złotych brutto / godz.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Zakwaterowanie: TAK
Wyżywienie: TAK
Praca w wolne dni: TAK
Inne wymagania - Bardzo dobra organizacja czasu pracy, - Bardzo dobra znajomość języka polskiego natomiast znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, - Posiadanie umiejętności pracy w zespole, - sumiennością i zaangażowaniem, - dyspozycyjność z uwagi na pracę zmianową.
Pracodawca: HOTEL CONTINENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5792251877
REGON: 22193224400000
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Kaja Stasiołowska
Adres pracodawcy: Przyjaźni 30, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 609 918 768
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie lub prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do pracodawcy. Prześlij do nas swoją aplikację, załączając zgodę o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, których zakres wykracza poza dane wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa poprzez swoje aktywne działania w postaci przesłania CV. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: www.hotel-continental.pl/polityka-prywatnosc
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 16.05.2024
Data udostępnienia oferty: 17.05.2024
Data ważności oferty: 15.06.2024