Aktualności

Klub Rodzica Online - nauka i zabawa w jednym

Udostępnij 2020-03-23
Nie wiesz, jak rozmawiać z dzieckiem o koronawirusie? Potrzebujesz pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem w domu? Skorzystaj z codziennych inspiracji oferowanych przez Ewę Patyk, koordynatorkę projektu Klub Rodzica.

Spotkajmy się online

Klub Rodzica Orunia Gościnna nie przestał działać, ale ze względu na panującą sytuację zajęcia przeniesione zostały do sieci i jest to teraz Klub Rodzica Online. Od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 prowadzone są na Facebooku spotkania webinarowe.
 
Pogadajmy i nauczmy

Każde spotkanie zorganizowane jest wokół konkretnego tematu, przydatnego podczas przymusowej izolacji i zagrożenia epidemicznego. Odbyło się już spotkanie z Zofią Grabowskiej-Sznajder, pedagogiem i trenerem komunikacji empatycznej pt. "Jak poprawić odporność żywieniem i jak wykorzystać czas zagrożenia epidemiologicznego do wypracowania zdrowych nawyków", z Małgorzatą Milewską z Gdańskiej Fundacji Innowacji społecznej o roli dotyku, czułości, uważności. Przed nami kolejny temat - “Proste rękodzieło, które możecie potem wykonać w domu”.

Zapis pierwszego spotkania dostępny jest TUTAJ