Załatw sprawę w Urzędzie Miejskim w czasie epidemii

Wszystkie zadania w Urzędzie Miejskim są realizowane, jednakże z uwagi na bezpieczeństwo pewnym ograniczeniom podlega bezpośrednia obsługa klienta.


Czytaj więcej

Coraz bliżej Święta….

A skoro tak, to nie może zabraknąć gustownych i praktycznych prezentów! Torby, bidony, herbaty, czekolady i więcej słodyczy… ahhhh... czego to nie ma w świątecznej ofercie Visit Gdansk. Wszystkie idealne i wprost czekające na to, aby stać się podarunkami dla rodziny, koleżanki, kolegi, czy partnerów biznesowych. Nie czekaj – zobacz co oferuje świąteczny sklep Visit Gdansk. 


Czytaj więcej

Zmiana godzin pracy Centrum Obsługi Gdańskiej Karty Mieszkańca

Z przyczyn technicznych wprowadzamy zmianę w godzinach pracy Centrum Obsługi Gdańskiej Karty Mieszkańca przy ul. Grunwaldzkiej 148. Nasi pracownicy pozostają do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00. W soboty Centrum Obsługi będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Spójrz Na Siebie z innej perspektywy

SPÓJRZ NA SIEBIE to pierwsza w Polsce ciałopozytywna kampania dla młodzieży.


Czytaj więcej

Warsztaty języka migowego w Teatrze Wybrzeże

Co wiesz o świecie Głuchych? Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w serii warsztatów języka migowego w wersji online.


Czytaj więcej

Miałeś kontakt z osobą zakażoną? Sprawdź, co robić

Jeśli podejrzewasz, że miałeś kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, przede wszystkim zachowaj spokój, ustal rodzaj kontaktu i obserwuj swoje samopoczucie.


Czytaj więcej

Noc Wrzeszcza jako słuchowisko

Zielone płuca Wrzeszcza, miejsce kilkudziesięciu wzgórz, plac zabaw i uciech od kilkuset lat, świadek wizyt rodziny królewskiej, spektakli, koncertów i przejazdów na sankach. Bohaterem czwartej Nocy Wrzeszcza będzie Park Jaśkowej Doliny. Zapraszamy na słuchowisko “Sen Nocy Leśnej”!


Czytaj więcej

Praca na kwarantannie a zasiłek chorobowy

Jeśli przebywasz obecnie na kwarantannie, pamiętaj że możesz otrzymywać świadczenie za czas choroby lub zdecydować się na pracę zdalną. Nie możesz jednak łączyć obu możliwości.


Czytaj więcej

Trwa głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego 2021

W 8. edycji Budżetu Obywatelskiego wybieramy spośród 357 projektów. Gdańszczanki i gdańszczanie zgłosi wiele ciekawych propozycji z zakresu: zdrowia, bezpieczeństwa, edukacji i kultury, sportu i rekreacji, inwestycji drogowych i innych.


Czytaj więcej

Westerplatte. Lekcje online dla gdańskich licealistów i nie tylko

Muzeum Gdańska przygotowało lekcję online przeznaczoną dla gdańskich licealistów i uczniów ósmych klas szkół podstawowych. Zajęcia mogą się odbyć w dwóch formach, tj. spaceru po półwyspie, bądź w formie konwersatorium. Czas nieodpłatnej lekcji wynosi 45 albo 90 minut.


Czytaj więcej