• Oferta pracy
  • "MUELLER" TOMASZ MUELLER

OFERTA PRACY: MURARZ

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0521
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: -Praca na wysokościach, prace murarskie, budowlane, -Kontakt telefoniczny 506 022 602, e-mail: tomasz.mueller@op.pl -Praca na terenie powiatu tczewskiego, malborskiego i gdańskiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętności szczegóły: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Pracodawca: "MUELLER" TOMASZ MUELLER
NIP: 5932364157
REGON: 220812756
Osoba do kontaktu: Tomasz Myeller
Adres pracodawcy: 30 Stycznia 14F/7, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 506022602
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: *