• Oferta pracy
  • Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy

OFERTA PRACY: KUCHARZ

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/4201
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Przegalińska 29, 80-680 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw i dań kuchni polskiej. Obsługa jadalni. Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 6-14, 12-20 zgodnie z ustalonym grafikiem.
Opis: praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN + premia Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i kompetencji kandydata.
Praca w wolne dni: TAK
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania mile widziane doświadczenie zawodowe, gotowość do rozpoczęcia pracy, zamiłowanie do gotowania. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowosć jej wyrobienia.
Pracodawca: Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy
NIP: 5832086983
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Osoba do kontaktu: Doradca klienta
Adres pracodawcy: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 58 743 13 02
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -