• GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SMOŁDZINIE Z SIEDZIBĄ W GARDNIE WIELKIEJ

OFERTA PRACY: STANOWISKO DS. ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0989
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce: Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka, powiat: słupski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: 1. przyjmowanie wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wniosków o przyznanie dodatku mieszkaniowego wraz z niezbędną dokumentacją określoną obowiązującymi przepisami, 2. wprowadzanie danych dotyczących wypłat świadczeń rodzinnych oraz dodatków mieszkaniowych do systemu komputerowego, 3. ustalanie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wyliczanie przysługujących dodatków mieszkaniowych na podstawie obowiązujących przepisów, 5. prowadzenie rejestru: a) wniosków załatwianych na stanowisku pracy, b) decyzji wydawanych w sprawie świadczeń rodzinnych oraz dodatków mieszkaniowych, c) rodzin i osób korzystających ze świadczeń rodzinnych oraz dodatków mieszkaniowych, 6. prowadzenie teczek rodzin i osób korzystających ze świadczeń rodzinnych oraz dodatków mieszkaniowych, etc.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Umiejętności szczegóły: doświadczenie w pracy w zespole , biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Staż pracy ogółem lata: 1
Inne wymagania Nabór do zapoznania z treścią (na zastępstwo) na w/w stanowisko oraz załączniki do pobrania na str https://epuapgopssmoldzino.ssdip.bip.gov.pl/nabory/ Znajomość Ustaw o samorządzie gminnym, pomocy społecznej, o systemie ubezpieczeń społecznych, Kodeks postępowania administracyjnego oraz Specustawa o pomocy Obywatelom Ukrainy
Pracodawca: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SMOŁDZINIE Z SIEDZIBĄ W GARDNIE WIELKIEJ
NIP: 8392165615
REGON: 005311905
Osoba do kontaktu: Katarzyna Balik
Adres pracodawcy: Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka, powiat: słupski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 59 811 72 74
Adres email: poczta@gops-smoldzino.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Nabór do zapoznania z treścią (na zastępstwo) na w/w stanowisko oraz załączniki do pobrania na str https://epuapgopssmoldzino.ssdip.bip.gov.pl/nabory/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail