• Oferta pracy
  • POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA

OFERTA PRACY: MŁODSZY REFERENT DS. REKRUTACJI I OBSŁUGI STUDENTÓW OBCOKRAJOWCÓW

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/4268
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków:  Bezpośrednia obsługa spraw studentów;  Kontakt ze studentami i wykładowcami drogą telefoniczną i mailową;  Obsługa systemu dziekanatowego ProAkademia oraz systemu POLON;  Prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem studiów;  Przygotowywanie i przekazywanie akt do archiwum wg obowiązujących przepisów;  Dbanie o wizerunek dziekanatu na zewnątrz dot. pokoju dydaktyków oraz gablot;  Współpraca z innymi działami Uczelni;
Opis: praca stała, praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Praca stała: TAK
Praca w wolne dni: TAK
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Języki szczegóły: RPd008|ang znajomość: RPs001|B2 (w piśmie), RPs001|B2 (w mowie)
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, zdolność szybkiego uczenia się, obsługa komputera i urządzeń biurowych
Umiejętności szczegóły: biegła obsługa komputera z obsługą internetu , zdolność szybkiego uczenia się , obsługa komputera i urządzeń biurowych
Staż pracy ogółem lata: 1
Inne wymagania wykształcenie wyższe (w tym licencjat) mile widziane, znajomość języka angielskiego, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, umiejętność obsługi komputera i pakietów biurowych, nieposzlakowana opinia. Osoby nie spełniające powyższych wymagań uprzejmie prosimy o zaniechania aplikowania.
Pracodawca: POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA
NIP: 5811722066
REGON: 191871175
Osoba do kontaktu: JUSTYNA LEWANDOWSKA
Adres pracodawcy: Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 698 307 557
Adres email: kadry@psw.kwidzyn.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail