• Oferta pracy
  • ŁEBA HOTEL SPÓLKA Z O.O. W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ

OFERTA PRACY: KUCHARZ

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0414
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Miejsce: Nadmorska 9B, 84-360 Łeba, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie potraw zgodnie z receptura, gotowanie, system pracy dwunastogodzinny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 000 PLN
Zakwaterowanie: TAK
Zawody: Kucharz*
Zawody szczegóły: {kodZawodu=RPd057|512001, stazWymagania=null, poziomKwalifikacjiZawodowej=null}
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Inne wymagania praca w zespole
Pracodawca: ŁEBA HOTEL SPÓLKA Z O.O. W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ
NIP: 5882198684
REGON: 220327080
Osoba do kontaktu: Katarzyna Wróblewska-Witke
Adres pracodawcy: Nadmorska 9B, 84-360 Łeba, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 514-433-874
Adres email: k.witke@hotelleba.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na e-mail:k.witke@hotelleba.com.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail