• Oferta pracy
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

OFERTA PRACY: ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0984
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce: Sienkiewicza 20, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: 1. udzielanie wsparcia cudzoziemcom ze statusem uchodźcy oraz obywatelom Ukrainy, którzy przybyli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z terytorium Ukrainy w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium tego państwa, 2. prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań na rzecz dzieci z ukraińskiej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów, 3. organizacja działań zaplanowanych w projekcie skierowanym do dzieci z ukraińskiej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów finansowanym ze środków UNICEF, 4. realizacja działań z zakresu usamodzielniania wychowanków ukraińskiej pieczy zastępczej. Praca na czas określony: 01.06.2024-31.08.2024 - z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: język angielski, prawo jazdy kategoria - B
Umiejętności szczegóły: język angielski , prawo jazdy kategoria - B
Staż pracy ogółem lata: 1
Inne wymagania wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: pedagogika, psychologia, nauki o rodzinie, wykształcenie średnie z minimum rocznym doświadczeniem w pracy w jednostkach pomocy społecznej lub innych działających w obszarze pomocowym
Pracodawca: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku
NIP: 8392571775
REGON: 770983070
Osoba do kontaktu: Wioleta Góra
Adres pracodawcy: Sienkiewicza 20, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 598414311
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: informacje na stronie BIP Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon