70 lat Mazowsza Koncert w Ergo Arenie, 3 czerwca 2018 godz. 18.00

Opis

Tym wyjątkowym koncertem w ERGO ARENIE Zespół „Mazowsze” uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, a także obchody 70. rocznicy swojego powstania.
W niedzielę, 3 czerwca, w hali na granicy Gdańska i Sopotu, zobaczyć będzie można prawdziwy spektakl, przesycony feerią barw: Wspaniałe choreografie z repertuaru zespołu (dzieła Elwiry Kamińskiej, Eugeniusza Paplińskiego oraz Witolda Zapały), przepiękne stroje z dwudziestu etnograficznych regionów Polski i tańce narodowe – polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami. Wśród piosenek pojawią się utwory nawiązujące tematycznie do wydarzeń z 1918 roku, m.in. „Przybyli ułani”, „Legiony” czy „O mój rozmarynie, a także pieśni Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki.

Regulamin i warunki

Bilety w cenie: 20 zł*, 70 zł, 80 zł , 90 zł

Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu biletu w cenie 20 zł.
 
Sprzedaż biletów w:
  • kasa nr 3 ERGO ARENY czynna poniedziałek – piątek w godz. 10.00 – 17.00
  • w sprzedaży internetowej www.eventim.pl
Krok 1 – kliknij w link:
http://www.eventim.pl/tickets.html?fun=evdetail&affiliate=ERA&doc=evdetailb&key=2123139$10535161&xtor=AL-6071-[Linkgenerator]-[ERA]
Krok 2  – Wybierz specjalną promocję o nazwie Karta Mieszkańca
Krok 3 – Podaj kod promocyjny w postaci numeru Karty Mieszkańca
 
Jedna Karta upoważnia do zakupu jednego biletu w cenie 20 zł. Karta Mieszkańca wymagana jest wraz z biletem na wstęp na wydarzenie.