Komandor

Opis

Firma Komandor jest liderem na rynku w zakresie projektowania i produkcji mebli na wymiar. Nasze meble to gwarancja doskonałej jakości, funkcjonalności i wyczucia stylu.

25 lat to czas wytężonej pracy i doświadczeń, które pozwoliły nam stworzyć nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania oraz produkty, za pomocą których można zaaranżować każdą prywatną lub publiczną przestrzeń, podnosząc przy tym funkcjonalność i estetykę każdego wnętrza. To lata, w których przeszliśmy długą drogę od samej szafy, poprzez poszczególne jej elementy, innowacyjne systemy, ciekawe elementy wnętrza, akcesoria, nowe produkty w postaci drzwi przejściowych i podwieszanych, aż do kolekcji mebli na wymiar do każdego pomieszczenia. Każdy wytworzony przez nas mebel jest wyjątkowy, ponieważ wynika z konkretnych oczekiwań Klienta.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do 10% rabatu na wszystkie meble Komandor. Rabat nie łączy się z aktualnie obowiązującymi promocjami, rabat nie dotyczy montażu. Z rabatu możesz skorzystać wyłącznie w Salonie Firmowym Komandor.

Aby skorzystać z rabatu w Salonie Firmowym Komandor:
1. Udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz 10% rabatu.