Biuro Turystyczne Czerwiński Travel

Opis

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel to rodzinna firma z tradycjami. Działamy na rynku od 1997 roku, stale dążąc do rozwijania swoich kwalifikacji. Stawiamy na precyzję, profesjonalizm i zaufanie. Nasz główny profil działalności to turystyka dziecięca i młodzieżowa – czyli organizacja kolonii, obozów, zimowisk, wyjazdów edukacyjnych.

W sezonie wakacyjnym organizujemy wypoczynek dla około 3000 dzieci zarówno w Polsce, jak również w większości krajów europejskich. W okresie szkolnym organizujemy liczne wyjazdy dla szkół. Uczestniczymy w wielu projektach edukacyjnych, organizujemy warsztaty kreatywności dla szkół, jak również współpracujemy z instytucjami szkolnymi jako konsultanci. Nasza Kadra to doświadczeni wychowawcy, animatorzy oraz instruktorzy, których sami szkolimy.
Nasza praca to nasza pasja.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do 100 zł zniżki na zimowiska i obozy zimowe oraz kolonie i obozy letnie organizowane przez Biuro Turystyczne Czerwiński Travel. S.C.
 
Aby skorzystać z rabatu w Biurze Turystycznym Czerwiński Travel S.C.:
1. Udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem kolonii lub obozu.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz 100 zł zniżki na zimowiska i obozy zimowe oraz kolonie i obozy letnie organizowane przez Biuro.