Pralnia Do Domu

Opis

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy czyszczenie ekologiczne (dawne chemiczne) odzieży każdego typu jak i standardowe pranie wodne oraz maglowanie. Ideą działania naszej pralni jest połączenie nowoczesności z doświadczeniem, dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oprócz standardowych punktów pralniczych, uruchomiliśmy usługę odbioru i dowozu prania w systemie door-to-door. Mobilną usługę prania wprowadziliśmy w 2012 r. i od tego czasu nieustannie ją udoskonalamy. Jesteśmy w tej dziedzinie najlepiej wyspecjalizowaną pralnią na terenie Trójmiasta. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, najbardziej uznanych marek w branży pralniczej takich jak Elektrolux, a naszą kadrę stanowią starannie wyselekcjonowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży pralniczej. Posiadamy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu 15% na wszystkie usługi (również świadczone mobilnie), tj. pranie, prasowanie, maglowanie, z wyłączeniem usługi czyszczenia dywanów. Rabat nie łączy się ze stałymi lub okresowymi promocjami.

Aby skorzystać z rabatu w Pralni Do Domu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat 15% na wszystkie usługi (również świadczone mobilnie), tj. pranie, prasowanie, maglowanie, z wyłączeniem usługi czyszczenia dywanów.
 
Adresy placówek:
ul. Kilińskiego 4, Gdańsk (Galeria Metropolia)
Al. Rzeczypospolitej 33B, Gdańsk (CH Gildia)