Cafe Oficyna

Opis

Cafe Oficyna to kawiarnio-księgarnia prowadzona jest przez Oficynę Gdańską w myśl ekonomii społecznej. Zyski przynoszone przez lokal będą przeznaczane na wydawanie twórczości młodych gdańskich pisarzy i poetów. Promowanie czytelnictwa to jeden z filarów działalności Cafe Oficyny.

Cafe Oficyna ma być miejscem o domowej, ciepłej atmosferze, z pyszną kawą, herbatą, owocowymi musami i smakołykami, gdzie w otoczeniu książek będzie można zanurzyć się w fotel lub kanapę i spędzić długie godziny relaksując się, słuchającej muzyki, spotykając się z przyjaciółmi i poznając nowych. Każdy jest mile widziany: z pewnością nie poczuje się jak klient, ale członek naszej małej społeczności.

Kawiarnia powstała głównie po to, by poczuć się “u siebie”. W okolicy - tak popularnej wśród turystów - jest to coraz trudniejsze. W księgarni zakupicie wybitną literaturę, m.in. wydawnictwa Oficyny Gdańskiej, spotkacie autorów na wieczorach poetyckich, posłuchacie najlepszej muzyki. Planowane są najróżniejsze warsztaty. Przestrzeń Cafe Oficyny jest przestrzenią dla waszej twórczości.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do otrzymania:

1. 30% rabatu na zestaw ciasto + kawa lub herbata
2. 10% rabatu na kawy i herbaty
3. 10% rabatu na książki

Aby skorzystać z rabatu w Cafe Oficyna:
1. Udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed płatnością.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz właściwy rabat na zakupiony asortyment.