Cafe Oficyna

Opis

Cafe Oficyna jest miejscem o domowej, ciepłej atmosferze, z pyszną kawą, herbatą, owocowymi musami i smakołykami, gdzie w otoczeniu książek będzie można zanurzyć się w fotel lub kanapę i spędzić długie godziny relaksując się, słuchającej muzyki, spotykając się z przyjaciółmi i poznając nowych. Każdy jest mile widziany: z pewnością nie poczuje się jak klient, ale członek naszej małej społeczności. Kawiarnia powstała głównie po to, by poczuć się “u siebie”. W okolicy - tak popularnej wśród turystów - jest to coraz trudniejsze. W księgarni zakupicie wybitną literaturę, m.in. wydawnictwa Oficyny Gdańskiej, spotkacie autorów na wieczorach poetyckich, posłuchacie najlepszej muzyki. Przestrzeń Cafe Oficyny jest przestrzenią dla waszej twórczości.

Regulamin i warunki

Akcja Jestem z Gdańska. Wspieram
 
  • bon prezentowy na kwotę 20, 50 ,100 zł

Aby dokonać zakupu vouchera:
- zrób przelew na odpowiednią kwotę (20, 50, 100 zł), koniecznie w tytule przelewu wpisz VOUCHER (nr rachunku bankowego: 48 1090 1098 0000 0001 2077 1180)
- wyślij potwierdzenie przelewu na cafe@oficynagdanska.pl
- w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia wysłany zostanie na Twój adres e-mail imienny voucher do zrealizowania na cały asortyment w Cafe Oficyna.
 
Ważne!
Voucher będzie do wykorzystania do 31.12.2020 roku.
Voucher nie może również zostać zwrócony, w przypadku rezygnacji klienta z zamiaru zakupu, ani też w inny sposób wymieniony na gotówkę.
W przypadku, gdy sumaryczna wartość nabytych usług lub towarów jest wyższa od nominalnej wartości vouchera klient obowiązany jest do zapłaty różnicy w gotówce lub kartą.
W przypadkach, gdy nominalna wartość vouchera jest niższa niż sumaryczna wartość nabytych usług lub towarów, klient nie otrzymuje w jakikolwiek sposób zwrotu różnicy.
 
Kontakt: cafe@oficynagdanska.pl oraz Facebook: www.facebook.com/KawiarniaOficyna

Karta uprawnia do rabatu:
- 30% na zestaw ciasto + kawa lub herbata
- 10% na kawy i herbaty
- 10% na książki

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.