Kafëbë

Opis

Kafëbë to przytulne kawiarniane bistro w sercu gdańskiej starówki. Czerpiemy z tego co daje natura i tym chcemy się z Wami dzielić każdego dnia. Spróbuj naszych śniadań, obiadów, kolacji, lokalnego piwa i nie zapomnij wypić kawy. Nasza kuchnia lokalna jest bogata tym, co występuje w regionie. Dzięki takiemu bogactwu produktów jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wiele tradycyjnych potraw oraz nowoczesnych dań inspirowanych dobrymi lokalnymi składnikami. Od 2019 roku jestesmy członkami Sieci Dziedzictwa Kulinarnego – Pomorskie, którego patronem jest Marszałek Województwa Pomorskiego. Wyróżnienie to potwierdza, że żywność nim oznaczona ma najwyższą jakość i została przygotowana z surowców pozyskanych na Pomorzu, na podstawie tradycyjnych regionalnych receptur i metod. Dania przygotowujemy sami korzystając z surowców pozyskanych od sprawdzonych lokalnych dostawców. Oznacza to zrównoważony biznes w stylu slow life.

Regulamin i warunki


Akcja Jestem z Gdańska. Wspieram
 
  • bon prezentowy na kwotę 50, 100 lub 150 zł
W zamian za Waszą pomoc do każdego bonu w zależności od kwoty, dokładamy 10%, 15% i 20% środków od siebie, czyli za bon 50 zł zrealizujecie usługi za 55 zł, za 100 zł dostaniecie pyszności za 115 zł, kupując voucher za 150 zł uzyskacie aż 180 zł do wydania u nas. Dodatkowo, po omówieniu szczegółów voucher można wymienić na catering lub tort, który przygotujemy na wynos także w obecnym czasie.

Aby dokonać zakupu vouchera:
- vouchery należy zamawiać za pośrednictwem e-maila pod adresem: kafebe.gdansk@gmail.com w temacie wiadomości wpisując słowo "voucher",
- po zamówieniu vouchera zostaną przesłane szczegóły do dokonania płatności. Po zaksięgowaniu środków voucher zostanie wysłany na wskazany adres e-mail z najserdeczniejszymi życzeniami i podziękowaniem.

Ważne!
Voucher jest ważny rok od momentu zakupu.
Voucher do zrealizowania w Kafebe, ul.Piwna 64/65, Gdańsk, po zakończeniu kwarantanny.
Voucher do zrealizowania na miejscu, w restauracji. Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie ma możliwości wydania reszty, ale można w ramach ewentualnie pozostałej kwoty zakupić produkty oferowane z naszej kaszubskiej półki na wynos. Voucher można też za wcześniejszym umówieniem wymienić na usługę cateringową lub ciasto/tort także w czasie, gdy restauracja jest zamknięta dla gości.

Karta uprawnia do rabatu:
- 20% na wszystkie dania z karty, z wyłączeniem napojów.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.