Mecz Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki

image
W marcu siatkarzy Trefla Gdańsk i ich kibiców czeka prawdziwy maraton świetnych meczów! Na początek w środę 4 marca o godz. 20:30 „gdańskie lwy” podejmą w ERGO ARENIE beniaminka PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki. Zapowiada się świetny pojedynek na ławce trenerskiej – Michał Winiarski kontra Andrzej Kowal. Dla użytkowników Karty Mieszkańca mamy 100 bezpłatnych biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.
Pierwsze starcie drużyn w tym sezonie w Suwałkach skończyło się dopiero po pięciu setach, więc z pewnością czeka nas emocjonujący mecz, którego nie można przegapić!

Z Kartą Mieszkańca możesz zamówić 1 spośród 100 bezpłatnych biletów na to wydarzenie - decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, że Karta Mieszkańca uprawnia do skorzystania z 1 bezpłatnego biletu w sezonie oraz że nie ma możliwości obioru bezpłatnych biletów w kasach biletowych.

Zamów swój bilet online:
1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij przycisk Zamawiam.
3. W formularzu nad wizualizacją hali kliknij przycisk Wybierz.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu w sektorze 106
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Do zobaczenia na meczu!