Mecz Lechii Gdańsk z Piastem Gliwice w ramach ¼ Pucharu Polski

image
W środę 11 marca Lechia Gdańsk przystąpi do dalszej walki w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Przeciwnikiem na drodze do awansu do kolejnej rundy będzie tym razem Piast Gliwice. Dla użytkowników Karty Mieszkańca nie ma limitu biletowego!

W związku z decyzją Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego o odwołaniu imprez masowych w kraju ze względu na zagrożenie koronawirusem mecz z Piastem Gliwice odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystkim osobom, które zamówiły bezpłatne bilety w ramach Karty Mieszkańca na mecz Lechii Gdańsk zostanie przywrócone uprawnienie do skorzystania z bezpłatnej wejściówki.
Podczas meczu Lechii Gdańsk z Piastem Gliwice w ramach ¼ Pucharu Polski dla posiadaczy Karty Mieszkańca nie ma wyznaczonego limitu biletowego. Bezpłatne bilety z Kartą Mieszkańca dostępne są w sektorach U,V,W,X,I,J. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na trybunie żółtej, czerwonej oraz w strefie Prestige nie ma możliwości odbioru biletu.

Aby zamówić bilet on-line w ramach Karty Mieszkańca należy:
1. Zalogować się na swoje konto na stronie www.lechia.pl
2. Wybrać odpowiedni mecz.
3. Wybrać miejsca, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu biletu w sektorach U,V,W,X,I,J.
4. Uzupełnić dane, czyli podać pesel osoby, dla której zamawiany jest bilet, zaznaczyć wydruk samodzielny, wpisać numer Karty Mieszkańca.
5. Po wpisaniu numeru Karty Mieszkańca kliknąć w ikonkę znajdującą się przy miejscu, gdzie ów numer wpisujemy.
6. W okienku zaznaczamy zniżkę bezpłatny wstęp na mecz, wpisujemy PIN (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się do swojego konta).
7. Kwota za bilet na mecz zostanie zredukowana do zera, klikamy dalej.

Uwaga! Bilety należy zamówić w ciągu 20 min. od momentu rozpoczęcia transakcji.

Bilety można również zamówić bezpośrednio w punktach sprzedaży biletów Lechii Gdańsk - www.lechia.pl/gdzie-kupic-bilet